SEO un Google

Šie maģiskie vārdi - "SEO" un "Google". 

 

Veiksmes formula:

Kvalitatīvs projekta kods + projekta administratora centība un valodas prasmes = lielisks rezultāts meklēšanas rezultātos.

 

Kā programmatūras izstrādātāji daram visu iespējamo no programmatūras koda puses, lai WEB projekts "patiktu" gan Google, gan citiem meklēšanas portāliem.

Lai kvalitatīvāk uzbūvētu projektu, darbā izmantojam dažādus papildu rīkus, kas palīdz gan atrast kļūdas, gan norādīt uz aspektiem, kam jāpievērš papildus uzmanību.

 

Lai Jūsu projekts labāk patiktu Google, pie projekta būs jāpadarbojas arī pašiem! Izklausās neticami, bet tieši lapas saturs būs noteicošais faktors tam, vai lapa tiks ieteikta kā meklēšanas rezultāts Jūsu poteneciālajiem klientiem. Rekomendejam projektu diez gan regulāri papildināt ar informāciju (blogs, jaunumi, aktualitātes).

 

Labs lapas saturs, kas lietderīgs un labs šķitīs lapas apmeklētājiem, tieši tik pat labs šķitīs arī Google un citiem meklētājiem.

 

Atcerieties!

Lapas saturam ir jābūt orientētam uz klientu, nevis uz SEO "noteikumiem", vai kādiem citiem "izgudrojumiem". Cītīgi darbojieties ap lapas saturu, tādā veidā iegūstiet atzinību Google vērtējumā.